چاپ کردن این صفحه

تا انتخابات 1400

وستفالياي ايراني منتخب سردبیر

توسط زهرا جعفري/ روزنامه نگار 12 خرداد 1400 70 0
به سيزده رسيديم ،13هم سياسي انتخابات مصادف است با اولين آن در سده جديد خورشيدي و بر حسب اتفاق پيچيده ترين آن !از شور و حالي که چندان خبري از آن نيست تا نامشخص بودن قابل تامل کانديداهاي اصلي !


در سايه چنين پيچيدگي خاص ! ششمين انتخابات شوراها شايد بتواند به مدد تكثر هميشگي و تاييد صلاحيتهاي دقيقه نودي خود به ايجاد شور و حال در اين انتخابات خاص کمک نمايد.
به رسم ديرين تلاش خواهيم کرد در ستون "وستفالياي ايراني "ضمن پرداختن و ارائه آخرين اطلاعات و اخبار و البته بر اساس ماهيت جذاب خود "حاشيه هاي "اين انتخابات ،در مسير انتخاب
"شايسته تر "گامي هر چند کوچک اما موثر داشته باشيم !
"حق انتخاب" ،از والاترين حقوق در همه برشهاي زندگي انسان هاست و در اين ميان ايفاي اين حقوق در سپهر سياسي بي شک موثرترين آن در سرنوشت جمعي است !
آينده روشن فرداي ايران عزيز غايت و نهايت ما ،در ستون "وستفالياي ايراني "است .
چنين بادا....

  • صلح همه جانبه ، رسيدن به همگرايي


سامانه ثبت نام خانه ها براي ستاد
رئيس شوراي مرکزي و سياستگذاري نهضت «هر خانه يک ستاد آيت الله رئيسي» گفت: ما براي نهضت هرخانه يک ستاد سامانه اي را راه اندازي کرديم که هر فردي تمايل داشت خانه اش را تبديل به ستاد کند، ثبت نام کند.
عليرضا احمدي رئيس شوراي مرکزي و سياستگذاري نهضت هرخانه يک ستاد آيت الله رئيسي در نشست خبري گفت: از زمان نام نويسي آيت الله رئيسي ايشان بحث نهضت هرخانه يک ستاد را مطرح کردند که اين موضوع طرح خوبي براي مشارکت عمومي مردم است.
وي با بيان اينکه امروز حتي يک راي هم مي تواند در سرنوشت کشور تاثيرگذار باشد، افزود: آيت الله رئيسي در جهت منافع نظام وارد انتخابات شدند. ما نيازمند يک نهضت براي حضور مردمي هستيم و وظيفه داريم در اين نهضت مردم را آگاه کرده و به سمت مشارکت عمومي در انتخابات رياست جمهوري سوق دهيم.
گفته ميشود؛علت مخالفت با حضور تاجرنيا به عنوان نماينده مهرعليزاده در برنامه تلويزيوني، مصوبه کميسيون بررسي تبليغات انتخابات رياست جمهوري است. بر اساس اين مصوبه نمايندگان نامزدها نبايد محکوميت قضايي داشته باشند.
ديروز با ورود علي تاجرنيا به صداوسيما مخالفت شده بود.
دعوت
عضو شوراي مرکزي حزب کارگزاران، از احتمال دعوت جبهه اصلاحات ايران از همتي و مهرعليزاده براي ارائه برنامه خبر داد.
يدالله طاهرنژاد عضو شوراي مرکزي حزب کارگزاران و نماينده حزب در جبهه اصلاحات ايران ضمن ابراز بي اطلاعي از برخي خبرها مبني بر پشتيباني ستاد انتخاباتي جهانگيري از فعاليتهاي انتخاباتي همتي در استانها، گفت: آنچه که تا الان روشن است اين است که حداقل 2 نفر از اين حضراتي که به عنوان کانديداي تاييد صلاحيت شده در عرصه حضور دارند، گرايش به اصلاح طلبان دارند و بايد ديد که جبهه اصلاحات در نهايت به کداميک گرايش دارند. به هر حال تمام تلاش ما اين است که برنامه هاي حزب را در چارچوب جبهه اصلاحات جلو ببريم و عمل کنيم.

شماره روزنامه:7208
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 12 خرداد 1400

موارد مرتبط