چاپ کردن این صفحه

تا انتخابات 1400

وستفالياي ايراني منتخب سردبیر

توسط زهرا جعفری/ روزنامه نگار 18 خرداد 1400 64 0
به سيزده رسيديم ،13هم سياسي انتخابات مصادف است با اولين آن در سده جديد خورشيدي و بر حسب اتفاق پيچيده ترين آن !از شور و حالي که چندان خبري از آن نيست تا نامشخص بودن قابل تامل کانديداهاي اصلي !


در سايه چنين پيچيدگي خاص ! ششمين انتخابات شوراها شايد بتواند به مدد تكثر هميشگي و تاييد صلاحيتهاي دقيقه نودي خود به ايجاد شور و حال در اين انتخابات خاص کمک نمايد.
به رسم ديرين تلاش خواهيم کرد در ستون "وستفالياي ايراني "ضمن پرداختن و ارائه آخرين اطلاعات و اخبار و البته بر اساس ماهيت جذاب خود "حاشيه هاي "اين انتخابات ،در مسير انتخاب
"شايسته تر "گامي هر چند کوچک اما موثر داشته باشيم !
"حق انتخاب" ،از والاترين حقوق در همه برشهاي زندگي انسان هاست و در اين ميان ايفاي اين حقوق در سپهر سياسي بي شک موثرترين آن در سرنوشت جمعي است !
آينده روشن فرداي ايران عزيز غايت و نهايت ما ،در ستون "وستفالياي ايراني "است .
چنين بادا....

  • صلح همه جانبه ، رسيدن به همگرايي


شمشين دوره انتخابات شوراها در شيرازبا"شما"
ائتلاف شوراي متخصصين انقلابي(شما) با شعار "كارنامه موفق، برنامه مدون، توان اجرايي" با معرفي 13 كانديدا وارد كارزار ششمين دوره انتخابات شوراي اسلامي شهر شيراز شد.
مسئول ستاد انتخاباتي اين ائتلاف با بيان اينکه انتخاباتهاي بزرگ پي در پي در كشور ما نشان از حاكميت مردم سالاري ديني داشته و به مثابه سدي در برابر هجمه هاي معاندين و دشمنان بوده است از رويکرد اين ائتلاف براي ايجاد فضا و بستر جهت مشاركت و حضور حداكثري همه شهروندان در اين دوره از انتخابات شد.
سيد محسن معين افزود؛ مبناي تشكيل اين ائتلاف را اجراي دستورمقام معظم رهبري مبني بر "من انقلابي ام" و تاكيد بر حمايت از نيروهاي داراي سلامت نفس و امانتدارعنوان كرد و گفت: سلامت نفس و تجربه و توان اجرايي از شروط مهم و بي قيد و شرط براي اداره شهر است.
معين همچنين با بيان اينكه صرف متعهدن بودن، نشانگر توانمندي افراد نيست، افزود: در انتخاب گزينه هاي مورد حمايت اين ائتلاف تجربه و تخصص اعضا در كنار سلامت نفس شان به عنوان اصول مهم مدنظر بوده است
حمايت ها
او ادامه داد: در خصوص تركيب اين ليست تعاملات و مشورتهاي زيادي با افراد ذي نفوذ شهر انجام شد و بخشي از نمايندگان، مردم شيراز و جامعه روحانيت ضمن پذيرفتن كليات ليست، از آن حمايت كردند.
مسئول ستاد انتخاباتي ائتلاف متخصصين انقلابي با تأکيد بر اينکه ما نسبت به شهر حساس هستيم،وبا اين نگاه از عناصر با تجربه و امتحان پس دادهها در ترکيب ليست استفاده کرديم، گفت: در تركيب ليست اين ائتلاف از هشت نفر افراد متخصص و مجرب استفاده شده و در كنار آن پنج نفر از افراد جديد داراي، تخصص ،ايده و مستعد استفاده کردهايم.
هنر بزرگ
معين با بيان اينكه هنر بزرگ استفاده از نيروهاي توانمند و موجود در شهرداري است، عنوان كرد: تغييرات اتوبوسي هنر نيست، هنر ارزش دادن به نيروهاي شهرداري است.
او يادآور شد: اين گروه براي اداي دين به مردم شيراز به عرصه انتخابات آمده و هرگز آخرت خود را فداي اين دنيا نخواهد كرد.
سياست لبخند
مسئول ستاد انتخاباتي ائتلاف متخصصين انقلابي خاطرنشان کرد: نبايد براي رسيدن به هر هدفي به هر كاري دست بزنيم و اخلاق را زير پا بگذاريم، لذا اعضاي اين ائتلاف در مقابل انتقادات، اهانتها و نقدهاي تند احتمالي با لبخند، عفو و گذشت برخورد خواهند كرد.
او محمد حسن اسدي، محمود رضا طالبان، رضا محمديان، حسن صفايي، محمدرضا هاجري، محمد فرخزاده، حميدرضا ناصري، محسن هاديان، ابراهيم بيرقي پناه، اميرسجاد عابدي، سعيده قادري، منظر روزيطلب و محمدرضا ذوالانوار را به عنوان 13 كانديداي اين ليست معرفي كرد.

شماره روزنامه:7212
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آخرین ویرایش در سه شنبه, 18 خرداد 1400

موارد مرتبط