چاپ کردن این صفحه

بهره برداری از دو واحد تولیدی در شیراز منتخب سردبیر

خبرنگار :   20 شهریور 1399 76 0
در راستای پویش تولید و تداوم امیدواحدهای تولیدی "آرای سان رونیکا" و "بهسازان توسعه آرمان" در منطقه ویژه اقتصادی شیراز به بهره برداری رسید.


بهره برداری واحد تولیدی آرای سان رونیکا توسط "حسن روحانی" ریاست محترم جمهوری از طریق ویدئو کنفرانس و با حضور درمحل اجرای طرح توسط "عنایت الله رحیمی" استاندار فارس،ایرج حسن پور" سرپرست اداره کل امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت، "حمید رضا ایزدی"رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس، " نادر طیبی" مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی شیراز و سایر مسئولین دستگاه های اجرایی استان انجام پذیرفت.
شرکت آرای سان رونیکا تولید کننده محصولات بهداشتی و شوینده و شرکت بهسازان توسعه آرمان تولید کننده انواع پوشش های ضدحریق و ضد سرما می باشد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس دراین مراسم گفت: واحد تولیدی آرای سان رونیکا در زمینی به مساحت ۳۱۰۰۰ متر مربعو زیربنای ۲۰۰۰۰ متر مربع با ظرفیت تولید سالیانه بیش از ۱۱۳۰۰۰ تن محصولات شوینده و بهداشتی با سرمایه‌گذاری ۱۲۵۰ میلیارد ریال آماده بهره برداری است.
حمیدرضا ایزدی با بیان اینکه بهره‌برداری از این واحد تولیدی منجر به ایجاد اشتغال مستقیم برای ۷۰ نفر و اشتغال غیرمستقیم برایبیش از ۱۰۰۰ نفر خواهد شد، افزود: یکی از اولویت‌هایی که در سال جهش تولید برای استان فارس در نظر گرفته شده و سازمانصنعت، معدن و تجارت نیز بر اجرایی شدن آن اهتمام ویژه ای دارد، تکمیل و راه اندازی صنایع بزرگ است.
وی با یادآوری اینکه فعال شدن این واحد صنعتی علاوه بر ایجاد اشتغال مناسب، زمینه توسعه اقتصادی و ارتقاء صادرات غیرنفتی فارس را فراهم خواهد کرد، گفت: تولیدات این واحد صنعتی در فاز اول شامل شامپو و مایع دستشویی و نرم کننده موی سر و در فاز بعدی براساس نیازهای امروز و آینده کشور، تولیداتی شامل مایع ظرفشویی، مایع لباسشویی، شامپو فرش و موکت و مایع شیشه پاک کن بااستانداردهای روز جهانیخواهد بود.
گفتنی است واحد تولیدی بهسازان توسعه آرمان نیز در زمینی به مساحت ۸۰۰۰ متر مربع و زیربنا ۲۴۰۰ متر مربع با ظرفیت تولیدسالیانه ۴۰ هزار تن پوشش مقاوم به حریق و ۱۱ هزار تن فوم عایق سقف با سرمایه‌گذاری ۳۵۰ میلیارد ریالی با اشتغال مستقیم ۵۰ نفری افتتاح گردید

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
آخرین ویرایش در شنبه, 22 شهریور 1399
سردبیر

روزنامه عصرمردم در۱۶آدر سال ۱۳۷۴ به نام عصرو با رویکرد فرهنگی سیاسی اجتماعی  وبا گستره استانی به مدت ۴ سال بدون وقفه انتشار یافت با توجه به استقبال خوب مخاطبان با نام عصرمردم  و با گستره سراسری در استان‌های جنوبی و مرکزی کشور توزیع شد مهم‌ترین ابتکار و موفقیت روزنامه عصر مردم از آغاز تا به اکنون که ۲۵ سال از انتشار آن می‌گذردانتشار هفته‌نامه ها و ویژه نامه های شهرستانی است که هم اکنون نیز تعدادی از آنها در حال انتشارند.

https://asremardom.ir/

موارد مرتبط