چاپ کردن این صفحه

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس خبر داد:

بهره برداری از 27پروژه برق رسانی دراستان فارس همزمان با هفته دولت منتخب سردبیر

توسط گلریزخاتمی/ خبرنگار 02 شهریور 1400 67 0
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت: به مناسبت هفته دولت، 27 پروژه برق رسانی در نقاط مختلف این استان با صرف اعتباری بالغ بر 506میلیاردریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.


احمدرضا خسروی، ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر هدف از افتتاح این پروژه ها را تلاش درجهت افزایش رضایت مندی مشترکان، استفاده بهینه از امکانات و منابع موجود و همچنین تأمین برق پایدار و مطمئن عنوان کرد.
وی اظهار داشت: به منظور افزایش قابلیت اطمینان شبکه و تقویت ولتاژ در برخی مناطق، باصرف اعتباری بالغ بر 404میلیارد ریال، 13 دستگاه اتوترانس نصب و بیش از 44 کیلومتر شبکه فشار متوسط و 35 دستگاه پست هوایی احداث گردیده و با اصلاح و بهینه سازی 169دستگاه ترانس پر بار، نسبت به افزایش قدرت و تعدیل بار اقدام شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در ادامه به پروژه های برق رسانی به روستاهای بدون برق نیز اشاره کرد و گفت: 4پروژه برق رسانی به روستاهای بدون برق استان با سرمایه گذاری بیش از 21 میلیارد ریال همزمان با هفته دولت درسال جاری افتتاح می شوند که با بهره ‌برداری از این پروژه‌ها 40خانوار ساکن در این روستاها از نعمت انرژی برق برخوردار می گردند. این مقام مسئول خاطرنشان کرد: برای برق‌رسانی به این تعداد روستا10کیلومتر شبکه فشار متوسط و فشارضعیف احداث و 4دستگاه پست هوایی با ظرفیت 150کیلو ولت آمپر نصب شده است. وی یادآورشد: در این طرح‌ها، 3پروژه روشنایی معابر نیز به بهره برداری می رسد که برای آن حدود 19 کیلومتر شبکه فشار متوسط و ضعیف احداث و 3324 دستگاه چراغ لاک پشتی نصب شده است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس با بیان اینکه خدمت‌رسانی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس محدود به زمان خاصی نیست،تصریح کرد: پرسنل خدوم صنعت برق استان با درک شرایط کنونی کشور، ناشی از شیوع بیماری مهلک کرونا، از روزهای نخست درکنار مدافعان سلامت بوده و در جهت خدمات‌رسانی مطلوب به مشترکان به صورت شبانه روزی در حال فعالیت می باشند. خسروی، درخاتمه سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از همراهی کلیه مشترکان در برنامه های پیک بار تابستان سال جاری، از تمامی مشترکان برق این استان درخواست نمود در شرایط حساس کنونی ناشی از بیماری کرونا و نیاز مبرم به انرژی برق، با رعایت الگوی مصرف، همچنان صنعت برق استان را در جهت تامین برق مطمئن و پایدار و ایجاد رفاه و آرامش یاری نمایند.

شماره روزنامه:7274
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 03 شهریور 1400

موارد مرتبط