چاپ کردن این صفحه

نماینده شیراز در مجلس در جمع اهالی روستای سیدصفری شهرستان شیراز؛

حل مشکلات روستاهای شهرستان شیراز در اولویت است منتخب سردبیر

توسط عصرمردم 04 مهر 1400 47 0
با حضور ابراهیم عزیزی نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی در روستای سید صفری دهستان قره باغ شهرستان شیراز و دیداری صمیمانه با برخی اهالی،اعضای شورا و دهیاران دهستان، مسائل و مشکلات منطقه مورد بررسی قرار گرفت.


 در این دیدار که مدیر بنیاد مسکن شیرازو جمعی از مسوولان این شهرستان نیز حضور داشتند، مشکلات طرح هادی مطرح شد که پاسخ های لازم از سوی مدیر بنیاد مسکن شیراز ارائه گردید.
عزیزی ، نماینده مجلس پس از شنیدن سخنان حاضرین بیان کرد: مشکل آب و راه و گاز و برق را نمی توان مشکل لوکس مردم دانست بلکه اینها خواسته به حق ایشان است.
او با بیان اینکه مسائل و مشکلات جنوب شیراز را باید با یک نگاه منطقی در یک بسته جامع و کامل حل کنیم، افزود: روحیه گزارش کاری را باید رها کنیم چراکه وقتی کار انجام شد، خودش یک گزارش است.
وی با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه های مختلف تصریح کرد: باید تمام تلاش ها در جنوب شیراز متمرکز تا مشکلات طرح هادی، راه،آب،برق، اورژانس و... این منطقه هر چه سریعتر حل شود. البته اهالی منطقه نیز باید در حفظ و نگهداری روستا با مسوولان تعامل داشته باشند.
عزیزی بر استفاده از نظرات اعضای شورا و مسوولان روستا در اجرای طرح هادی و دیگر طرح ها نیز تاکید کرد و از مدیران حاضر در جلسه خواست تا قبل از اجرای طرح ها حتما از نظرات ایشان بهره ببرند.
مسعود صف شکن مدیر بنیاد مسکن شهرستان شیراز هم گزارشی از اجرای طرح های توسعه و محرومیت زدایی در این شهرستان ارائه داد و بر لزوم استفاده از ظرفیت های قانونی برای حل مشکلات مردم تاکید کرد.

شماره روزنامه:
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آخرین ویرایش در دوشنبه, 05 مهر 1400

موارد مرتبط