چاپ کردن این صفحه

بازدید میدانی سرپرست شهرداری منطقه هفت از پروژه‌های عمرانی منتخب سردبیر

توسط عصرمردم 12 شهریور 1400 73 0
سرپرست شهرداری منطقه هفت در بازدید میدانی از پروژه های عمرانی سطح منطقه، از نزدیک به پیشرفت و روند احداث پروژه ها رسیدگی و نظارت کرد.


اکبری سرپرست شهرداری منطقه هفت در بازدید سه ساعته به همراه موسوی سرپرست معاونت فنی و عمرانی و پورحسن مسوول تاسیسات منطقه از پروژه های سایت نمایشگاهی ماشین الات سنگین، منظر فضای سبز خلیج فارس، بزرگراه مولوی و تم پارک موضوعی ورزشی از روند عملیات عمرانی و همچنین پیشرفت عملیات اجرایی در بخش‌های مختلف این پروژه ها قرار گرفت.
اکبری در بازدید از پروژه بزرگراه مولوی با اشاره به اهمیت این پروژه در کاهش ترافیک و همچنین اتصال بزرگراه خلیج فارس به بولوار رسول اعظم، بر تسریع در عملیات اجرایی این پروژه به عنوان یکی از پروژه‌های اولویت‌دار و فرامنطقه ای بودن آن تاکید کرد و گفت: در صورتی که بزرگراه مولوی به طور کامل به بهره برداری برسد شاهد کاهش ترافیک در سطح مرکز شهر و تکمیل کننده رینگ پیرامونی شهر نیز خواهیم بود و تلاش می کنیم با رفع موارد و مشکلات تملک در مسیر پروژه در آینده نزدیک به بهره برداری برسانیم.
گفتنی است ، بزرگراه مولوی به طول 6 کیلومتر و عرض 80 متر با دو باند 14 متری در قسمت تندرو و دو باند 8 متری برای کندرو در شرق شیراز در حال احداث است که از بزرگراه خلیج فارس شروع شده و پس از گذر از بولوار ولایت و بولوار تخت جمشید به بولوار رسول اعظم متصل می شود. فاز اول و سوم این پروژه احداث شده است و عملیات عمرانی فاز دوم آن نیز هم اکنون در حال اجرا است.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آخرین ویرایش در شنبه, 13 شهریور 1400

موارد مرتبط