چاپ کردن این صفحه

فرمانده ناحیه بسیج سپاه بقیه الله( عج) شیراز:  

شهرداری منطقه ۲ الگوی برتر رضایت مندی و خدمات دهی به مردم است منتخب سردبیر

توسط عصرمرم 12 شهریور 1400 80 0
همزمان با برگزاری برنامه های هفته دولت در کلانشهر شیراز، فرمانده سپاه بقیه الله عج و فرمانده حوزه ادارات سپاه فجر فارس از خدمات موثر و مردمی دکتر شهریاری، شهردار منطقه دو تجلیل کردند.


سرهنگ مرتضی علیپور، فرمانده سپاه بقیه الله عج شیراز در این جلسه که در دفتر شهردار منطقه دو تشکیل گردید ضمن خداقوت وخسته نباشید بابیان این موضوع که عملکرد مدیریت شهری در این منطقه ستودنی است اظهار داشت:
در بازدید از شهرداری منطقه دو و هم چنین اطلاعاتی که از طریق پایگاه های مقاومت بسیج دریافت شده خوشبختانه عملکرد این شهرداری به مدیریت دکتر شهریاری در زمینه های عمرانی، فرهنگی، ورزشی مطلوب بوده و ارتباط مستمر وی و نیروهای خدمت گزار این شهرداری درکسب رضایتمندی مردم در سطح مطلوبی قرار دارد.
فرمانده سپاه بقیه الله (عج ) درادامه گفت: سطح رضایتمندی و روحیه جهادی مدیریت و کارکنان شهرداری منطقه 2 شیراز در انجام پروژه‌های متعدد عمرانی و فرهنگی می تواند به عنوان الگوی برتر در اختیار سایر مناطق و ادارات خدمات رسان شهر قرار گیرد.
وی در ادامه به توسعه فضای سبز، فعالیت های عمرانی با رویکرد ورزشی ، پروژه های خدماتی و رفاهی همراه با پیوست اجتماعی در سطح منطقه اشاره کرد و افزود: هفته دولت فرصت بسیار مناسبی در ارزیابی عملکرد ادارات و نهادهای دولتی است انشالله در فصل جدید فعالیت شورای اسلامی شهر شیراز شاهد رشد بیش از پیش رضایت مندی و فعالیت فرهنگی شهر شیراز به عنوان سومین حرم اهل بیت ع باشیم.
در ادامه این مراسم فرمانده بسیج ادارات سپاه فجر نیزضمن اشاره به لزوم اتحاد و همدلی در سطح ادارات افزود: اتحاد و همدلی نقش موثری درپیش گیری ازتلاش دشمنان به منظور تفرقه افکنی در میان مردم ، دولت و مجموعه های خدماتی در جهت تضعیف نظام جمهوری اسلامی دارد.
وی در ادامه : لزوم دوری از اختلاف و تقویت روحیه اتحاد در جهت پیشبرد رضایت مندی مردم را یکی از ارکان مهم خدمت رسانی دانست.
این مقام مسئول با اشاره به گرامیداشت یاد شهدای هفته دولت شهید رجایی و باهنر از خدمات بسیار موثری که شهرداری منطقه دو شیراز در جهت انجام پروژه‌های عمرانی و خدماتی در محلات محروم و کم برخورداردارد قدردانی کرد.
در ادامه این مراسم شهردار منطقه دو با تسلیت ایام محرم و صفر و گرامیداشت هفته دولت و با تشکر از حضور فرماندهی سپاه بقیه الله عج در این منطقه گفت: در هر زمانی که لطف پرورگار شامل حال ما شده و مسولیتی در سطح شهربه عهده ام گذاشته شده در مرحله اول رضای خدا را در خدمت رسانی شایسته بر همه چیز مقدم دانستیم و تلاش شده انجام پروژه‌های انسان محور براساس نیاز بومی محلات را سرلوحه کار قرار دهیم.
شهریاری در ادامه خاطر نشان کرد: با همین رویکرد است که پروژه های متعدد عمرانی و خدماتی و رفاهی با پیوست های فرهنگی تدوین واجرا می گردد.
وی در ادامه افزود: مردم خوب ما مهربان و دلسوز نظام هستند. اهالی شریف شهرداری منطقه 2 انصافا در نهایت مظلومیت در همه امور با ما همراهی می‌کنند. به همین دلیل لزوم پرهیز از بداخلاقی و قفل کردن کارهای روزانه مردم و آسان سازی ارائه خدمت به مردم برایمان بسیار بااهمیت است.
این دکترای حوزه شهری در بخش دیگری از سخنانش با بیان این که با امکانات حداقلی هم می توان رضایت مندی جامعه را در سطح محلات بالا برد اظهار داشت: پروژه‌های متعددی در محله های کم برخوردار منطقه دو در حال اجراست که می توان به احداث فضای سبز شهری، ابنمای موزیکال میدان کوزگری، زمین چمن طبیعی قلعه شاهزاده بیگم، پارک چهارهکتاری شهرک محراب و ده ها پروژه دیگر در سطح منطقه دو اشاره کرد. البته همانطور که قبلاً هم اشاره داشته ام ، فصل سازندگی در محلات منطقه دو آغاز شده و قطعا اولویت کارها و پروژه های ما بر اساس اولویت مردم تنظیم میگردد.
شهردار منطقه 2 شیراز در ادامه به ارتباط مستمراین منطقه با مجموعه های فرهنگی و اجتماعی به ویژه یاوران شورای اسلامی محلات و معتمدین و مجموعه بزرگ بسیج وسازمان های مردم نهاد از جمله خانه محلات و دفاتر تسهیل گری و سپاه بقیه الله شیراز اشاره کرد و افزود: سرمایه های اجتماعی نقش ارزنده ای در پیشبرد پروژه های عمرانی دارند و باید از قابلیت های آنها به نحو احسنت بهره برد.
در پایان این مراسم سرهنگ علیپور با اهدا لوح تقدیر از زحمات دکتر غلامرضا شهریاری، شهردار منطقه دو شیراز به عنوان شهردار برتر در سطح ادارات در هفته دولت تقدیر کرد.لازم به ذکر است این جلسه با حضور مدیران شهرداری منطقه دو و معاونین سپاه ناحیه بقیه الله عج با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.

شماره روزنامه:7282
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آخرین ویرایش در شنبه, 13 شهریور 1400

موارد مرتبط