چاپ کردن این صفحه

عیدانه نیک‌اندیشان شیرازی برای نیازمندان  

توسط گلریزخاتمی/ خبرنگار 16 مرداد 1400 58 0
مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز اعلام کرد:نیک‌اندیشان شهر شیراز ۸۰۰ بسته معیشتی در شامگاه عید بزرگ غدیر خم به صورت ناشناس بین خانواده‌ زندانیان و نیازمند این شهر توزیع نمودند.

سید عبدالرضا دستغیب، در حاشیه آیین توزیع ۸۰۰ بسته معیشتی گفت: خیرین این مجموعه به مدیریت حسین جوکار بار دیگر در امری خداپسندانه به مناسبت عید غدیر خم ۸۰۰ بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۲۰۰ هزار تومان تهیه کرده‌اند.

وی بیان کرد: هر بسته معیشتی شامل برنج،روغن،رب گوجه،ماکارونی،سویا ،تن ماهی و ... است.

دستغیب ادامه داد: موسسه نسیم رهایی که از خانواده زندانیان حمایت می‌کند و همچنین موسسه خیریه حکمت و خیرین متعدد دیگری نیز در این کار مشارکت کرده‌ اند.

مدیرعامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز افزود: شامگاه شب عید به رسم مولا علی علیه السلام بصورت مخفیانه این بسته هابه دست نیازمندان واقعی در محلات کمتر برخوردار و خانواده زندانیان شیراز رسید.

وی گفت: مجتمع فرهنگی ورزشی خیرساز ماهان در ماه‌های اخیر در محله‌ای کم برخوردار در شیراز به بهره برداری رسید اما به دلیل شیوع ویروس کرونا فعالیت های ورزشی در آن انجام نشد اما خیرین این مجموعه بیکار ننشستند و از این مکان جهت تامین ارزاق موردنیاز نیازمندان و تولید بیش از ۲۷۰ هزار ماسک بهره گرفته و به صورت رایگان در بین نیازمندان توزیع کردند.

دستغیب بیان کرد: ماه محرم و صفر نزدیک است و بسیاری نذوراتی دارند که به دلیل شیوع کرونا نمی توانند پخت و پز داشته باشند لذا می توانند نذورات خود را در قالب بسته های معیشتی تهیه کنند و در اختیار همسایگان و اقوام نیازمند خود قرار دهند.

وی اظهار داشت: خیرین و نیک اندیشان شیرازی همچنین می‌توانند نذورات خود را در اختیار سراهای مهربانی این شهر واقع در بلوارشهید چمران، بلوار شهید مدرس،بلوار میرزای شیرازی و تقاطع رضوان قرار دهند و این مجمع آمادگی دارد که برابر نیت آنها این نذورات را پخش کند.

وی در پایان یادآور شد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون حدود ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار با کمک خیرین در مجمع خیرین شهرساز و فرهنگساز شیراز جمع آوری و خرج تولید و توزیع ماسک در بین نیازمندان شده است.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آخرین ویرایش در شنبه, 16 مرداد 1400

موارد مرتبط