چاپ کردن این صفحه

به همت خیرین انجام شد:  

بهره برداری از زمین فوتبال خاکی شهدای کوشک‌ میدان  

توسط گلریزخاتمی/ خبرنگار 16 مرداد 1400 46 0
زمین فوتبال خاکی شهدای کوشک میدان با همکاری مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز،‌ خیرین نیک‌اندیش و شهرداری منطقه ۵ به بهره برداری‌رسید.

مدیر عامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز در آیین گشایش و بهره برداری از زمین فوتبال شهدای کوشک میدان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای مدافعین حرم و مدافعین سلامت، امنیت و آرامش‌ امروز جامعه را مدیون خدمات وایثار شهدا دانست.

سید عبدالرضا دستغیب با اشاره به خدمات مطلوب و خیرخواهانه حاج حسین جوکار در جای جای شهر شیراز و در حوزه های مختلف رفاهی، امنیتی، مذهبی و ورزشی افزود: امروز خوشبخت و خوشحالم که در منطقه‌ای که ضرورت و نیاز جوانان بود این پروژه به بهره برداری رسیده است.

دستغیب یادآور شد: اگر می خواهیم جوانانمان در مسیر انحراف قرار نگیرند ضروریست زمینه لازم جهت سرگرمی و گذراندن اوقات فراغتشان را فراهم کنیم.

وی‌ وجود زمین فوتبال در این منطقه را مکانی مناسب برای تخلیه انرژی و سرگرمی جوانان محله دانست.

مدیر عامل مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز با اذعان به این که امروز آرزویم را فریاد می زنم؛ ابراز امیدواری نمود تا اعمال خیرخواهانه در سطح شهر روز افزون گردد و به زودی این زمین خاکی توسط دیگر خیرین به زمین فوتبال چمن تبدیل شود.

گفتنی است این زمین نزدیک به ۱۰ هزار متر مربع مساحت دارد که شهرداری منطقه پنج در اختیار ساکنین محل و خیرین قرار داده است. همچنین ۹۵۰ متر دیوار کشی در اطراف زمین به ارزش ۲۴۰ میلیون تومان توسط حاج‌ حسین جوکار خیر نیکوکار شیراز و ساخت سکو توسط حاج رجب علی روحبخش از دیگر نیک اندیشان شیراز به ارزش صد میلیون تومان انجام گرفته است.

نوید ساخت چمرانی دیگر در جنوب شیراز

معاون عمرانی شهرداری منطقه ۵ نیز در مراسم افتتاحیه زمین خاکی فوتبال‌ شهدای کوشک میدان، از اجرای پروژه پیاده راه در این منطقه خبر داد و گفت : به زودی عملیات عمرانی یکی از بزرگترین پیاده راه های سلامت آغاز خواهد شد که از بلوار نواب صفوی تاابوذر غفاری به طول ٣ کیلومتر اجرا خواهد شد.

وی از این پروژه به عنوان یکی از پروژه های شاخص شهرداری نام برد و خاطر نشان کرد که تامین اعتبار این پروژه انجام گرفته است.

معاون شهرداری منطقه ۵ ابراز اطمینان نمود که اجرای این پروژه‌ که چمرانی دیگر در این منطقه است، در کنار بوستان مادر و این زمین فوتبال می تواند نگاه مردم منطقه را نسبت به این محله بهبود بخشد.

شماره روزنامه:
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آخرین ویرایش در شنبه, 16 مرداد 1400

موارد مرتبط