چاپ کردن این صفحه

ویژه برنامه های دهه بصیرت و میثاق با ولایت در فارس اعلام شد منتخب سردبیر

توسط صفد ر د وام/ روزنامه نگار 07 دی 1399 57 0
رئيس شوراى هماهنگى تبليغات اسلامى استان فارس گفت: شعار محورى دهه بصيرت امسال با توجه به ايام فاطميه اول، بصيرت فاطمى، ولايت مدارى و مقاومت علوى مى باشد.

حجه الاسلام محمد رضايى ديروز در نشست خبرى اعلام برنامه هاى دهه بصيرت و ميثاق با ولايت اظهار داشت: بصيرت، فتنه، آگاهى، زمان شناسى، جريان شناسى، مقاومت، انتقام سخت از جمله مباحث امروز محافل سياسى و بحث هاى رسانه اى مى باشد.

وى با اشاره به اينكه وقتى جامعه بصيرت داشته باشد در مواقع فتنه هم بازشناسى خواهد كرد، ادامه داد: در سال 88 عده اى كه اعتراض داشتند وقتى ديدند افرادى با هنجار شكنى مى كنند افرادى با بازشناسى و تكيه بر بصيرت خط شان را از فتنه گران جدا كردند.

وى ادامه داد: خوشبختانه مردم ما با زمان شناسى و جريان شناسى حق و باطل را از هم جدا مى كنند.

رئيس شوراى هماهنگى تبليغات اسلامى استان فارس با تأكيد بر اينكه دهه بصيرت بهترين فرصت براى شناسايى زمان شناسى و بصيرت مى باشد، افزود: بيش از پنج هزار برنامه با 9 عنوان كلى در سالروز حماسه نهم دى ماه و دهه بصيرت با توجه به اين ايام برگزار خواهد شد.
حجه الاسلام رضايى با اشاره به خطر شيوع كرونا و حفظ سلامت جان جامعه تأكيد كرد: در مناطق قرمز و نارنجى همه برنامه ها بطور مجازى و در مناطق زرد با رعايت كليه شيوه نامه ها در زمان محدود برنامه هايى برگزار خواهد شد.
وى بصيرت و ولايتمدارى، محوريت و موضع خواص، توجه اديان الهى به ارزش ها و كرامات انسانى با توجه به آغاز سال ميلادى، ترويج مكتب شهيد سردار سليمانى در ايام سالگرد شهادت آن شهيد و تقارن اين ايام، تولى و تبرى، بصيرت و استكبار ستيزى، شهيد و شهادت، ايران قربانى تروريسم، بحث انتقام سخت در سالروز حمله موشكى به عين الاسد،
بصيرت، گفتمان سازى، فضاى مجازى و كمك مؤمنانه را از برنامه هاى محورى ايام دهه بصيرت اعلام كرد.
حجه الاسلام رضايى افزود: كنگره ملى شعر حاج قاسم در روز 13 دى ماه به صورت مجازى، برپايى مسابقات ادبى و هنرى، سلسله نشست هاى بصيرتى، كرسى آزاد انديشى با موضوع آسيب شناسى
فتنه 88، ايجاد موكب توزيع لوازم بهداشتى و اهداى خون، رزمايش هاى مختلف كمك هاى مؤمنانه در سطح استان و آزادى زندانيان جرائم غير عمد از ديگر برنامه هاى دهه بصيرت و ميثاق با ولايت خواهد بود.
او برپايى مسابقات كتابخوانى و وصيت نامه شهيد سليمانى، امضاء طومار الكترونيكى با عنوان انتقام سخت، تكريم از خانواده شهداى مدافع حرم از ديگر برنامه هاى اين ايام برشمرد و گفت: در اين ايام رسانه ملى نيز متناسب با محورهاى ياد شده برنامه هاى مناسب در حوزه صدا و سيما پخش خواهد شد.
رئيس شوراى هماهنگى تبليغات اسلامى استان فارس ادامه داد: با توجه به لزوم عدم تجمعات بر اساس دستور ستاد ملى كرونا در روز نهم دى ماه با فراخوان مردمى هموطنان با وسايل نقليه شخصى و نصب عكس و پلاكارد با موضوعات ياد شده در سطح شهر حضور خواهند يافت.

شماره روزنامه:7092
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آخرین ویرایش در یکشنبه, 07 دی 1399

موارد مرتبط