چاپ کردن این صفحه

آغاز واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی فارس واحد شیراز منتخب سردبیر

توسط گلریزخاتمی/ خبرنگار 19 شهریور 1400 32 0
با هماهنگی انجام پذیرفته بین دانشگاه آزاد اسلامی فارس و دانشگاه علوم پزشکی شیراز واکسیناسیون دانشجویان این دانشگاه از عصر چهارشنبه در شیراز آغاز شد.

مسئول هماهنگی ستاد کرونای دانشگاه آزاد اسلامی فارس در گفتگو با خبرنگار آنا با اعلام این خبر گفت با همکاری همه جانبه دانشگاه علوم پزشکی شیراز و شبکه های بهداشت شهرستان های استان فارس واکسیناسیون تمامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس به سرعت انجام می گیرد. رویا بیابانی همچنین افزود: شروع این دوره از فرایند واکسیناسیون با دانشجویان رشته های میکروبیولوژی و روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز آغاز شد و با همکاری بسیار مناسب دانشگاه علوم پزشکی به سرعت تعداد سهمیه واکسن اختصاص یافته به این دانشگاه افزایش یافت، به گونه ای که در محل اختصاص یافته برای واکسیناسیون در واحد شیراز امکان تزریق واکسن به تمامی دانشجویان بدون محدودیت رشته و مقطع فراهم گردید .
محمد رضا قائدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فارس نیز در بازدیدی که به اتفاق رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی فارس از محل واکسیناسیون دانشجویان واحد شیراز بعمل آورد، ضمن عرض خداقوت به دست اندرکاران این برنامه ملی ، اظهار کرد جا دارد از تلاشهای مسئولین معاونت پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس در پیگیری مجدانه برای تسریع و تسهیل واکسیناسیون دانشجویان قدردانی گردد . قائدی خواستار همکاری همه بخشهای دانشگاه آزاد اسلامی فارس برای تداوم فرایند تزریق واکسن به دانشجویان این دانشگاه در کمال نظم و بدون مشکل شد. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیراز در این بازدید از خدمات و تلاشهای حوزه های معاونت اداری مالی ، حراست ، آموزش و اموردانشجوئی برای ایجاد خاطره ای خوب در زمان فرایند واکسیناسیون برای دانشجویان، تقدیر بعمل آورد.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آخرین ویرایش در شنبه, 20 شهریور 1400

موارد مرتبط