چاپ کردن این صفحه

فعاليت 14 ايستگاه آتش نشاني در شهرك هاي صنعتي فارس منتخب سردبیر

توسط پریسا گلریزخاتمی 08 مهر 1399 216 0
به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی و با حضور مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي فارس از آتش نشانان ايستگاه آتش نشاني شهرك صنعتي بزرگ شيراز تجليل شد.

در اين مراسم كه مدير ايمني، بهداشت و محيط زيست شركت شهرك هاي صنعتي فارس، مدير عامل و برخي اعضاي هيات مديره شركت خدماتي شهرك صنعتي بزرگ شيراز حضور داشتند با اهداي لوح تقدير از تلاش هاي آتش نشانان تجليل شد.

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي فارس در اين مراسم در سخناني با تبريك روز آتش نشان،گفت: اين روز یادآور فداکاری‌ها و ازخودگذشتگی‌های آتش‌نشانان خدوم و زحمت‌کشی است که با عشق و با همه وجود برای ارتقای ایمنی و ایجاد آسایش و رفاه مردم تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی می نمایند.

احد فتوحي موضوع ایمنی را از ضروریات مهم شهرك هاي صنعتي و اولویت‌های اصلی این شركت برشمرد.

وي با اشاره به فعاليت 14 خودرو آتش نشاني در سطح شهرك ها و نواحي صنعتي استان گفت: ضروریست واحد هاي آتش نشاني باتوجه به افزایش توقعات و انتظارات از آنها، به طور مستمر در حال توانمندسازی و برنامه‌ریزی برای به کارگیری راهکارهای تخصصی وعلمی برای افزایش ایمنی و ارتقای تاب‌آوری باشند.

وی فرهنگ سازی و آموزش، ‌نظارت بر ایمنی واحد هاي توليدي و صنعتي و بهره گیری از ظرفیت واحد هاي صنعتي از طريق توانمندسازي نيروي انساني را از دیگر موارد مورد توجه عنوان کرد.

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي فارس یادآور شد که این شرکت با توجه به وظایف و ماموریت‌های خود در زمینه ایمنی شهركهای نواحي صنعتي، همواره تلاش نموده است تا با رویکرد دانش‌پایه و نوآورانه و با همکاری سایر نهادها، زمینه ارتقای ایمنی واحد هاي صنعتي و افزایش خدمات آتش نشانی‌ها را فراهم سازد.

احد فتوحی با اذعان به تلاش جهت ارتقاي وضعيت موجود خاطرنشان کرد: با ياري خداوند متعال و تلاش مجموعه آتش نشاني، پوشش خدمات آتش نشانی به صنعتگران در شهرك صنعتي بزرگ شيراز و برخي شهرك هاي صنعتي ديگر به نقطه مطلوبي رسيده است.

در اين مراسم ضمن تجليل از آتش نشانان شهرك صنعتي بزرگ شيراز، رامين منوچهري و مصطفي بنياني به عنوان آتش نشانان برترانتخاب شدند.

 همچنين با بررسي هاي انجام شده واحد هاي صنعتي نوين آبان فناور در شهرك صنعتي ملوسجان، شگرف ابزار فارس در شهرك صنعتي آب باريك و شيراز دينا در شهرك صنعتي بزرگ شيراز به عنوان واحد هاي برتر در حوزه " HSEE" معرفي شدند.

ساخت ايستگاه دوم آتش نشاني در شهرك صنعتي بزرگ شيراز

فتوحي همچنين از برنامه ريزي به منظور ساخت ايستگاه دوم آتش نشاني در شهرك صنعتي بزرگ شيراز خبر داد و با توجه به گستردگي و وسعت اين شهرك صنعتي ساخت ايستگاه دوم را بسيار ضروري دانست.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 09 مهر 1399

موارد مرتبط