چاپ کردن این صفحه

معاون استاندار فارس:

روزانه ۴ حادثه در فارس روی می‌دهد منتخب سردبیر

خبرنگار :   07 مهر 1399 267 0
 معاون امور عمرانی استاندار فارس گفت: بیش از ٨٠٠ مخاطره در سطح استان فارس روی می دهد که می توان گفت نزدیک به چهار حادثه بحرانی در فارس حادث می شود.

 محمود رضایی ظهر دوشنبه در آئین گرامیداشت روز آتش نشان گفت: آتش نشانان استان فارس نشان داده‌اند که  در تمامی صحنه‌ها فعالیت‌های مناسبی از خود به نمایش گذاشته اند و به همین دلیل فارس در زمره استان‌های موفق در حوزه آتش نشانی قرار دارد.

وی اضافه کرد: بر اساس برآوردهای صورت گرفته نزدیک به ۸۰۰ مخاطره و حادثه بحرانی در طول یک سال در استان فارس روی داده که می‌توان گفت نزدیک به چهار بحران روزانه در فارس روی می‌دهد که نقش نیروهای امدادی از جمله نیروی آتش نشانی در این گونه از رخدادها حائز اهمیت است.

معاون استاندار فارس تاکید کرد: با توجه به ظرفیت و امکاناتی که در آتش نشانی استان فارس وجود دارد باید تمهیداتی در نظر گرفته شود تا تسهیلات اعطایی به آتش‌نشانی افزایش داشته و ضریب ایمنی سکونت در شهرهای استان در حوزه حوادث افزایش یابد.

رضایی در خصوص استخدام نیروی آتش نشان گفت: در راستای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز آتش نشانی سال گذشته مجوز استخدام ۲۵۰ نفر آتش نشان در استان فارس صادر شد که ۱۱ هزار نفر نیز در آزمون استخدامی .سازمان آتش نشانی اسم نویسی نمودند و از این تعداد ۲۵۰ نفر به عنوان آتش نشان در سازمان آتش نشانی استخدام شدند

شماره روزنامه:
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آخرین ویرایش در دوشنبه, 07 مهر 1399
سردبیر

روزنامه عصرمردم در۱۶آدر سال ۱۳۷۴ به نام عصرو با رویکرد فرهنگی سیاسی اجتماعی  وبا گستره استانی به مدت ۴ سال بدون وقفه انتشار یافت با توجه به استقبال خوب مخاطبان با نام عصرمردم  و با گستره سراسری در استان‌های جنوبی و مرکزی کشور توزیع شد مهم‌ترین ابتکار و موفقیت روزنامه عصر مردم از آغاز تا به اکنون که ۲۵ سال از انتشار آن می‌گذردانتشار هفته‌نامه ها و ویژه نامه های شهرستانی است که هم اکنون نیز تعدادی از آنها در حال انتشارند.

https://asremardom.ir/

آخرین‌ها از سردبیر

موارد مرتبط