چاپ کردن این صفحه

نایب رییس مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ شیراز:  

خیرین خانه امید می سازند  

توسط گلریزخاتمی/ خبرنگار 15 مرداد 1400 60 0
  نایب رییس مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ شیراز گفت: خیرین برای معتادان خانه امید می سازند.

 به گفته علی نوید گویی با هدایت مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز و همت نیک اندیش شیرازی حاج حسین جوکار خانه سلامت، امید و زندگی برای رفاه حال معتادین آغاز به ساخت است.

علی نوید گویی گفت : با توجه به شیوع ویروس کرونا و رعایت دستورالعمل های بهداشتی مراحل اجرایی احداث ساختمان خانه سلامت، امید و زندگی به متراژه ۱۳۷ متر مربع واقع در خیابان گلکوب (کارگر) آغاز شد.

وی افزود: آورده خیر دراین پروژه چهار صد و یازده میلیون تومان می باشد وشهرداری منطقه دو شیرازنسبت به در اختیار گذاشتن عرصه آن اقدام نموده است.همچنین این مرکز پس از مراحل ساخت در اختیار شهرداری منطقه دو بمنظور استفاده در چهار چوب اهداف قرار خواهد گرفت

نایب رییس مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ شیراز با اشاره به مشارکت ارزشمند خیرین درحوزه نیازهای اجتماعی خاطر نشان کرد: در سال جاری کمکهای ارزشمند خیرین از آغازبیماری کرونا تا به امروز در حوزه سلامت و تامین مایحتاج عمومی بسیار شایسته و قابل تقدیر بوده است.

وی افزود: این امر خداپسندانه شامل تهیه ماسک ، محلول ضد عفونی، کالاهای منزل، البسه، ارزاق، کارت هدیه به ارزش۱۷۳۱۸۱۶۹۶۰۰ ریال برآورد شده است.

نایب رییس مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز افزود: این کمکها به دست گروههای هدف در محله های جنوب شهر اعم از بافت تاریخی، سنگ سیاه، کتس بس، حجت آباد، شهرک سامان ، شهرک سعدی و در بخش دیگر به نهاد های دولتی و غیر دولتی خانواده های زندانیان و کودکان کار رسیده است.

شماره روزنامه:
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 27 مرداد 1400

موارد مرتبط