چاپ کردن این صفحه

تا انتخابات 1400

وستفالياي ايراني منتخب سردبیر

توسط زهرا جعفری/ روزنامه نگار 28 ارديبهشت 1400 88 0
به سيزده رسيديم ،13هم سياسي انتخابات مصادف است با اولين آن در سده جديد خورشيدي و بر حسب اتفاق پيچيده ترين آن !از شور و حالي که چندان خبري از آن نيست تا نامشخص بودن قابل تامل کانديداهاي اصلي !


در سايه چنين پيچيدگي خاص ! ششمين انتخابات شوراها شايد بتواند به مدد تكثر هميشگي و تاييد صلاحيتهاي دقيقه نودي خود به ايجاد شور و حال در اين انتخابات خاص کمک نمايد.
به رسم ديرين تلاش خواهيم کرد در ستون "وستفالياي ايراني "ضمن پرداختن و ارائه آخرين اطلاعات و اخبار و البته بر اساس ماهيت جذاب خود "حاشيه هاي "اين انتخابات ،در مسير انتخاب
"شايسته تر "گامي هر چند کوچک اما موثر داشته باشيم !
"حق انتخاب" ،از والاترين حقوق در همه برشهاي زندگي انسان هاست و در اين ميان ايفاي اين حقوق در سپهر سياسي بي شک موثرترين آن در سرنوشت جمعي است !
آينده روشن فرداي ايران عزيز غايت و نهايت ما ،در ستون "وستفالياي ايراني "است .
چنين بادا....

  • صلح همه جانبه ، رسيدن به همگرايي


سحاب
ائتلاف بزرگ نيروهاي انقلاب سومين حرم اهل بيت (سحاب) نيز اعلام موجوديت کرد.
شنيده مي شود؛ 12 نفر از گزينه هاي مورد حمايت اين ليست قطعي شده اند.
گفته مي شود؛ در بين گزينه هاي اين ليست، نام 3 عضو شوراي چهارم، يکي از مديران سابق آموزش و پرورش، يک روحاني، يک فعال فرهنگي و روزنامه نگار، يک مشاور شوراي پنجم و يک بانوي شهرساز به چشم مي خورد.
پيوستن 80 داوطلب به پويش «شفافيت»
دبير ديده بان شفافيت و عدالت استان فارس با بيان اين که 80 نفر از داوطلبان ششمين دوره انتخابات شوراها در کلانشهر شيراز در پاسخ به فراخوان اين شبکه مردمي به پويش شفافيت پيوسته اند، گفت: با توجه به تماس هاي مکرر برخي از کانديداها، دومين برنامه پيوستن به اين پويش، روز شنبه اول خرداد ماه خواهد بود.
علي نجات افزود: داوطلبان علاقمند به شرکت در اين پويش مي توانند از ساعت 5 تا 7 بعدازظهر به آدرس خيابان ارم، بين کوچه 16 و 18 مراجعه نمايند.
وي تصريح کرد: همراهي داوطلبان با اين پويش، به منزله تمايل در ايجاد فضاي شفافيت در امور و تصميمات و علاقمندي به داشتن برنامه براي مبارزه با فساد در مجموعه تحت نظارت و مديريتيشان فارغ از نگاه هاي جناحي و تفکرات سياسي خواهد بود.
نجات تصريح کرد: در زمان قانوني، اسامي داوطلباني که به اين پويش پيوسته اند به اطلاع مردم رسانده خواهد شد.

شماره روزنامه:7196
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آخرین ویرایش در سه شنبه, 28 ارديبهشت 1400

موارد مرتبط