چاپ کردن این صفحه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیراز:

همکاری های دانشگاه آزاد اسلامی شیراز با شورای شهر جدید صدرا بی دریغ است منتخب سردبیر

توسط گلریزخاتمی/ خبرنگار 19 شهریور 1400 31 0
در دیدار رئیس شورای شهر جدید صدرا با ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس مطرح شد: افزایش تعامل بین دانشگاه و شهرداری موجب تقویت توان مدیریت شهر خواهد شد.

محمد رضا قائدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فارس در دیدار رئیس و تنی چند ازاعضای شورای شهر جدید صدرا ، با تشکر ازاینکه اعضای شورای شهر در آغازین روزهای شروع به کارشان در میان جمع دانشگاهیان حضور یافته اند ، این فرصت را برای دانشگاه مغتنم دانست و آمادگی دانشگاه را برای همکاری همه جانبه با شهرداری و شورای شهر صدرا اعلام نمود. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیراز همچنین همکاری بی دریغ دانشگاه با شهر صدرا برای راه اندازی مرکز واکسیناسیون عمومی شهروندان، در محل سالن ورزشی این دانشگاه را نمونه ای از آمادگی دانشگاه برای کمک به امور جاری شهر برشمرد.
رئیس شورای شهر صدرا نیز در این نشست با تبریک انتصاب محمد رضا قائدی به عنوان ریاست دانشگاه آزاد اسلامی شیراز و استان فارس، با اشاره به اهمیت جایگاه دانشگاه و استقرار عمده دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی شیراز در محدوده شهر جدید صدرا، خواستار همکاری هرچه بیشتر دانشگاه خصوصا استادان و دانشجویان نخبه در اموری همچون طراحی شهری و چینش مبلمان شهری شهر جدید صدرا شد.
خداکرم فیروزمند، دانشگاه را الگویی برای بهینه شدن شرایط اجتماعی و فرهنگی در جوامع شهری برشمرد و افزود تشکیل کارگروههایی با حضور اساتید و نخبگان دانشگاهی برای پیشبرد هر چه بهتر امور شهرداری کمک شایان توجهی به این شهر خواهد نمود و شورای شهر باید از این پتانسیل دانشگاه استفاده نماید.
وی همکاری دانشگاهیان در طراحی المان های شهری در قالب مسابقات دانشجوئی را یکی از بسترهای مناسب برای کاربردی شدن علوم دانش آموختگان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برشمرد و تعامل روزافزون بین دانشگاه و شهرداری صدرا را موجب تقویت توان اداره شهر دانست.
در این نشست که با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیراز و معاون اداری و مالی این دانشگاه و جمعی از مدیران و تنی چند از دانشجویان برتر دکتری معماری برگزار شد، لوح های یادبودی از سوی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس به شادباش انتخاب اعضای شورای شهر صدرا به ایشان اهداگردید.

شماره روزنامه:
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آخرین ویرایش در شنبه, 20 شهریور 1400

موارد مرتبط