وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربر *
کلمه عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

فیلدها با ستاره (*) مشخص شده اند مورد نیاز است.
نام *
نام کاربر *
کلمه عبور *
تائید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تأیید ایمیل *
کپچا *
Reload Captcha

  قزل سفلی معاون استانداری فارس:

  در حوزه حکمرانی مردم پایه، هنوز به بلوغ نرسیده ایم منتخب سردبیر

  توسط زهرا جعفری/ خبرنگار روزنامه عصرمردم 04 دی 1402 140 0
  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با اشاره به تلاش دولت سیزدهم برای پیگیری امور مختلف کشور در قالب "گفتمان سه ضلعی مردم گرایی، برخورد با فساد و عدالت طلبی "،گفت : به این گفتمان در رده های مدیریت میانی و استانی به خوبی پرداخته نشده است.
   
  اسماعیل قزل‌سفلی در آیین برگزاری جام رسانه امید ،افزود: در حوزه حکمرانی مردم پایه ،هنوز به بلوغ نرسیده ایم ، اما حکمرانی پروژ ه ای را به خوبی انجام داده ایم .
  وی با تاکید بر اهمیت ونقش تعیین کننده حضور مردم درتمامی عرصه ها ،  گفت : همراهی گسترده مردم همیشه امنیت ساز،غرور آفرین و عزت بخش بوده وزمینه استحکام بخشی درونی را در تمامی ابعاد فراهم نموده است.
  قزل سفلی با بیان اینکه رسانه‌ها بهترین روایتگران حقایق و تبیین کننده حقیقت ها هستند، افزود:نبرد  ایران و آمریکا تمدنی است ،آنها با یک ایران هفت هزار ساله رقابت می‌کنند کشوری که در منطقه غرب آسیا که لولای جهان بوده و محل استقرار سه قاره ، مرکز اقتصاد و گرانیگاه ژئوپلتیک دنیا قرار دارد
  وی تصریح کرد: در این هماوردی ،ایران اسلامی در یک سو وامریکا در سوی دیگر است . 
  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس خاطرنشان کرد: اگر می بینید آمریکایی‌ها با ما دشمنی دارند به دلیل توانمندی ها و موقعیت استراتژیک ،ژئو استراتژیک و ژئوپلتیک جمهوری اسلامی است.
   
  قزل‌سفلی افزود: آنها می‌بینند که ایران اسلامی علی‌رغم همه تحریم‌ها در حال پیشرفت است و الگویی به دنیا عرضه کرده که نه تنها بدون آمریکا بلکه در تخاصم با آمریکا هم می توان پیشرفت کرد،لذا آنها از پیشرفت یک تمدن باعقبه ۷هزار ساله ترس  دارند
  وی تصریح کرد:فشار حداکثری آنها برای براندازی جمهوری اسلامی به اذعان خودشان واعلام معمار تحریم ها در کنگره شکست مفتضحانه ای خورده است. 
  قزل سفلی ادامه داد: اگرچه این نبرد تمدنی یک جایی به نفع ما و جایی دیگر به نفع آنها بوده اما چیزی که آمریکایی‌ها هم نسبت به آن معترفند این است که در هر جای دنیا قدم می‌گذارند با روح ایران و جمهوری اسلامی را مقابل خود می بینند. 
   
  وی افزود: آمریکایی‌ها از همه ظرفیت‌های خود به ویژه ابزار رسانه برای وارونه جلوه دادن حقایق استفاده کرده و  در کنار تحریم، تحریف هم می‌کنند و تلاش دارند بر روایت‌ها مسلط شوند  جایی که ما در آن ضعف داریم و عقب مانده ایم .
  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با بیان این که  در بحث حمله سایبری به سامانه  سوخت رسانه‌ها به خوبی همراهی وکمک کردند، گفت: در این حمله حجم عملیات دشمن به لحاظ فنی بسیار گسترده وعمق نفوذ وسیع تر  از حمله پیشین بوده وشبکه تقریبأ در اختیار آنها بوداما آنچه ابتکار عمل را از آنها گرفت ،میدان داری رسانه ها بود و آنها نتوانستند بر روایت مسلط رسانه‌های داخلی و همراهی مردم ایران غلبه کنند.
   
  وی تصریح کرد: حجم عملیات آنها در سال ۱۴۰۰ به گونه ای بود که بین سه تا هفت روز طول کشید تا کارشناسان سامانه را مدیریت کنند اما در حمله اخیر با کمک رسانه‌ها  و صبوری مردم ،ظرف ۴۸ساعت اوضاع به شرایط عادی برگشت.
   
  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس یاد آور شد: در نیمه دوم سال ۱۴۰۰ و در بدو شروع به کار دولت سیزدهم، ناترازی در انرژی موجب شده بود تا با قطعی برق در بخش خانگی مواجه شویم ،مبتلایان به کرونا هم در کانال ۴هزارتایی ومتوفیان روزانه در کانال ۷۰۰تایی قرار داشت واجازه وارد کردن واکسن کرونا هم داده نمی شد، همه چیز را به برجام و FATF گره زده بودیم اما باز رسانه‌ها کمک کردند و پرچمداری آنها در کنار صبوری مردم، موجب شد تا دولت از این گردنه وچالش‌ها عبور نماید.
  قزل‌سفلی با تصریح بر این نکته که یکی از سیاست‌های این دولت رفع و بی اثر کردن تحریم‌ها بود، افزود: دولت سیزدهم اصلاح اقتصادی را به درست انجام داد.
   
  وی گفت: پس از ۲۲ بهمن سال گذشته و حضور تاریخی مردم، بسیاری از کشورها کار علیه ایران را متوقف و از رئیس جمهور برای حضور در کشورشان دعوت کردند و فضای پیشرفت در حوزه‌های مختلف فراهم شد. در حالی که روابط کشورمان پیش از آن با همسایه ها به هم ریخته وچندان خوب نبود وهمه چیز در چند کشور غربی که بد عهدی هم نمودند متمرکز شده بود
   
  معاون استاندار فارس  در بخشی دیگراز سخناش به فراهم شدن فضای پیشرفت برای کشور علیرغم متحمل شدن ضررها وآسیب های جبران ناپذیر در برخی از بخشهای اقتصادی اشاره کرد وگفت: تلاش کرده‌ایم نارضایتی‌های مردم را رصد و برای کاهش، کنترل و رفع آن کار کنیم،.  وی اظهار داشت :مدیران ومسؤلیت باید همیشه در دسترس مردم باشند و اگر مردم یار نیستند ،حداقل مردم دار باشند.
  وی افزود: با تلاشهای صورت گرفته برای حل ورفع مشکلات ونارضایتی مردم شاهد کاهش  ۶۴درصدی نارضایتی‌های منجر به تجمع در ۸ماه گذشته نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته بوده ایم .
  معاون استاندار فارس با تأکید بر لزوم مطالبه گری از سوی رسانه ها ، گفت: برخی تلاش دارند دستور کار جلسات را مدیریت کنند ومصوبات مدنظرشان را از دل آنها بیرون بیاورند واین گونه میشود که فسادهایی همچون نهاده های دامی یا چای دبش شکل میگیرد.
  وی افزود: برای بستن راههای فساد نیازمند همراهی ،کمک وپرچمداری رسانه هاهستیم
   
  قزل سفلی در بخش پایانی سخنان خود با بیان اینکه ایران اسلامی برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی راه زیادی پیش رو دارد، تصریح کرد: باید به سمت حکمرانی پروسه ای، مستمر ومردم پایه حرکت کنیم.
   
  قزل‌سفلی گفت : ما امروز با چالشی روبرو هستیم به نام  غلبه چالشهای ذهنی بر عینی  ،درست است که ضعف ها وکاستی ها را میپذیریم اما اعتقاد داریم باید نیمه پر لیوان را دید و از رسانه‌ها انتظار داریم ضمن شکستن محاصره تبلیغاتی دشمن برای غلبه مردم بر این چالش‌های ذهنی ،همراهی و کمک کنند ونگذارند حقیقت وارونه جلوه داده شود .
   
  وی اظهار داشت: اگرچه سفره بسیاری از مردم کوچک شده اما اجازه نداده‌اند که سفره عزت انقلابشان کوچک شود.
   
  معاون استاندار فارس با تصریح بر این نکته که روایت حقایق انقلاب اسلامی با پشتوانه هفت هزار ساله با آمریکای چند صد ساله قابل مقایسه نیست، گفت: نقش برجسته رسانه‌ها به عنوان سفیران آگاهی بخش و افسران جبهه مقابله با دشمن در جنگ نرم بر کسی پوشیده نیست. 
   
   
   
   
   
   
  شماره روزنامه:7939
  این مورد را ارزیابی کنید
  (1 رای)
  آخرین ویرایش در دوشنبه, 04 دی 1402
  « *تولید محتوا در راستای مقابله با جریان تحریف، جبهه رسانه‌ای معاند را به عقب می‌راند*   *امیدآفرینی با معرفی شرکت‌های دانش‌بنیان*   »

  موارد مرتبط

  ارسال نظر

  لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
  لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
  در غیر این صورت، «عصر مردم» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

  بازگشت به بالا

  آرشیو روزنامه

  Ad Sidebar
  Ad Sidebar-3