وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربر *
کلمه عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

فیلدها با ستاره (*) مشخص شده اند مورد نیاز است.
نام *
نام کاربر *
کلمه عبور *
تائید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تأیید ایمیل *
کپچا *
Reload Captcha
  براساس اعلام اپليکيشن ماسک که منبع قابل استناد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي مى باشد اين روزها آخرين رنگ بندي 19 شهرستان از 36 شهرستان استان فارس در وضعيت آبي(کم خطر) شيوع ويروس کرونا قرار دارند.
  با اجراى طرح محدوديت هاى انجام شده در سطح استان در رابطه با پيشگيرى شيوع بيمارى كوويد 19 روز گذشته رييس دانشگاه علوم پزشکي شيراز در دويست و چهاردهمين نشست ستاد دانشگاهي مديريت مقابله با کرونا ويروس تاکيد کرد: تلاش همگاني براي کنترل کروناويروس در استان رييس دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي درماني شيراز در دويست و چهاردمين نشست روزانه ستاد دانشگاهي مديريت بيماري کوويد19، بر تلاش همگاني براي کنترل کروناويروس همچنان ادامه دارد.
  به گزارش روابط عمومی بیمارستان کوثر، بیمار 78 ساله ای که دچار تنگی دریچه آئورت شده بود با تکنیک تعویض دریچه آئورت قلب بدون انجام جراحی باز (TAVI) در بیمارستان کوثر با موفقیت تحت عمل جراحی قرار گرفت.
  استاندار فارس از بروز مشكلاتى چون کمبود دارو و پذيرش نشدن بيمار در مراکز بيمارستاني در صورت تداوم روند فعلى بيمارى كرونا خبر داد.
  به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت، ستاد مقابله با کرونا شهرستان با دستور کار بررسی وضعیت بانکها و به ریاست فرماندار ویژه مرودشت برگزار شد.
  رئيس دانشگاه علوم پزشکي شيراز معتقد است: با وجود مديريت مناسب در بحث مقابله در استان فارس، راهي جز تعطيلي نداریم.
  ايثارگرى در عرصه سلامت هم پديده جديدى در جامعه ما نيست چنانكه بسيارى از پزشكان و پرستاران ما هميشه جان بركف براى نجات جان همنوعان از هر قشر جامعه با هر مسلك و مرام تلاش مى كردند امّا شيوع بيمارى كرونا هم نمود عينى ايثار جامعه درمانى كشور شد.
   سید ابراهیم قطب " محیط بان پارک ملی بمو شیراز بر اثر شلیک گلوله از سلاح خودش هنگام خدمت در این پارک جان خود را از دست داد .
  مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه کرونا در فارس همچنان قربانی می گیرد، از جان باختن ۱۰ نفر هم استانی ها بر اثر ابتلا به کروناویروس در روز گذشته خبرداد.
   اداره کل میراث فرهنگی و شهرداری شیراز برنامه‌های هفته گردشگری را با محوریت فضای مجازی معرفی کردند.
  ساعتی قبل وقوع حریق در یکی از ساختمان‌های محل استقرار پزشکان و مراکز تشخیص طبی موسوم به "کیمیا" واقع در ابتدای خیابان شهید فقیهی(پوستچی) آتش‌نشانان را به محل حادثه کشاند.
  صفحه1 از5
  Ad Sidebar
  Ad Sidebar-3